Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Napi 3x megmosom a fogam ....

Napi 3x megmosom a fogam . Minimum 2x és mégis sárga. Mit tehetek ellene? Fehérítős fogkrémet használok. Valami házi praktika? =/

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzol, kávézol?
2009. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem=/ egyiksem
2009. júl. 1. 00:26
 3/10 anonim válasza:
100%
Esetleg sok tea? És ez a sárgulás milyen? egyre jobban sárgul? vagy sárgásabbak is voltak?
2009. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az eleve sárga fog egészségesebb tíusú, mint a fehér.

Ha amúgy mindig tiszta, akkor jobban jártál vele.

2009. júl. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
lehet sütőport szórni a fogkefére és azzal megmosni, fehérebb lesz tőle egy kicsikét, énmár kipróbáltam, de nem ajánlott mindennap alkalmazni, mer károsítja a zománcot.
2009. júl. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű neked ilyenek a fogaid alapból. Házi praktikát nem ajánlom, egyiket sem csak ártasz vele.

Keress fel egy fogorvost esetleg tud ajánlani jó fogfehérítési módszert neked, de nem lesz olcsó.

2009. júl. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sokat fehéríted és dörzsölöd, akk. amiatt is lehet, nekem fogorvosom mondta, h. inkább szokjam meg azt az 1 árnyalatot, ne kínozzam, mert minél többet kopik a fog, annál sárgább lesz, ui. a belseje eleve sárgás-barnás.
2009. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

02:07 Igazad van! Nekem is sárgás, bármit is csinálok! Azt mondta a dokim örüljek neki, mert azt jelenti, hogy van benne anyag! :) Mondtam, hogy egyik szemem sír a másik nevet!

Nekem csak a fogorvosi fogfehérítés segített! A házi praktikák (pedig mindent próbáltam) nem segítettek és a csodafogkrémek sem, felesleges, mert nekünk nem kívülről sárgult, hanem ilyen az egész. Otthoni használatra való fehérítéssel ne próbálkozz! Nagyon nagy kárt tud okozni!

2009. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Vszínű ilyen típusú a fogad. A fehérítős fogkrém nem fehérít, hanem fehéren tart ha már kifehérítetted a fogaid. Ne higyj el mindent Pataki Zitának. Esetleg használhat ha napi 1x szódabikarbóval mosol fogat. De az is csak a felszínt pucolja attól láthatod fehérebbnek a fogad, de nem fehérít. Egyébként meg a fogfehérítést ajánlom, nekem volt és meg voltam elégedve. Igaz 100 ezrembe került.
2009. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A szódabikarbóna (sütőpor) a legjobb, de nem szabad minden nap használni mert lekopik a fogzománcod...amúgy próbálj nem fehér ruhákat hordani...akkor tuti sárgának látszik mindenki foga ha vakító fehér ruhában van...


Azt mondják, még az epres bedörzsölés is jó...

2009. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!