Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájás csak harapásra,...

Fogfájás csak harapásra, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fogorvosnál jártam, tömték több fogamat is, és azóta a jobb oldalon nem igazán tudok enni, mert harapásra belenyilal a fogamba. Már többször visszamentem a fogorvoshoz, mindig reszelt a tömésből, hátha túl magas volt, de még mindig fáj ha keményebb dologra harapok rá. Volt már valakinek ilyesmi? Alapállapotban nem fáj, még akkor sem, ha összezárom a fogaim, csak ha ráharapok valami keményre...
2012. jún. 8. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig magas lehet a tömés. Addig járj vissza, amíg nem lesz egy jó kis gyökérhártya gyulladásod miatta.
2012. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen gyökérhártya gyulladás? Már többször is szedett vissza a tömésből, még mindig magas lehet valahol? Minden egyes visszaszedéssel mintha jobb lenne, de még mindig nem tökéletes!
2012. jún. 8. 14:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, türelemmel vagyok, és bízom benne, hogy magától elmúlik!
2012. jún. 8. 16:17
 4/4 anonim válasza:
szia, nekem most ugyanez a gondom. csak nekem nem tudom melyik fogam fáj a harapásra. emiatt már 2 fogamba is kicserélte a tömést, de nem jó így sem. Veled mi lett? Azóta gondolom már megoldódott a helyzet.
2013. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!