Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lett hirtelen ilyen...

Mitől lett hirtelen ilyen extra érzékeny a fogam? Ráadásul gyökérkezelt. SOS

Figyelt kérdés

Kb 3 hónappal ezelőtt újratömték a bal 6-os fogam alul. Egy nagyon picit érzékeny volt csak a melegre, aztán ez elmúlt. Rövid ideig is tartott. Nem értem miért érzékeny, ha már gyökérkezelt? És rendesen megcsinálták! De kb két napja, mikor reggel kakaót ittam (xilites volt, tehát cukormentes és nem is forró!) hirtelen úgy belenyilallt a fájdalom, hogy azt hittem felfordulok. Ez azóta is tart. Ha olyan hőmérsékletű italt iszok, vagy eszem valamit, ami nem "szájmeleg", akkor meghalok :S

A másik oldalon szoktam enni emiatt, de meddig fog tartani??? Már nagyon unom! :( És miért jött elő újra? A metszőfogaim ritkán hajszálrepednek, akkor is ez van, de elmúlik 2 nap után :(


22/L



2012. jún. 8. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a hatos fogat nehéz gyökérkezelni, mert több gyökere van és sokszor görbe, lehet ez az oka, menj visza az orvoshoz.
2012. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!