Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájhat attól a fogam körül,...

Fájhat attól a fogam körül, hogy felsértettem az ínyem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit undorító lesz.. :D Beragadt a fogam közé az étel azt hiszem egy napja, de nem volt nálam semmi célszerszám, szóval elvonultam és megpróbáltam körömmel kiműteni.. és elég sokáig kapargattam. Ma már fáj, ha harapok, meg tompán lüktet néha, és ha hozzáérek ott az ínyemhez, ahol "kapargattam", nagyon fáj. Szerintetek ez a fogam, és a kapargatás csak egybeesés, vagy csak az ínyem?
2012. jún. 9. 23:32
 2/6 zokniszörny ***** válasza:
Szerintem csak az ínyed. Elég durván fel lehet sérteni körömmel, én is jártam már így. Ha még pár napig fáj, vagy csúnya, vörös, gyulladt lesz az ínyed, menj el fogorvoshoz. Amúgy szerintem no para. :)
2012. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Egy kicsit meg is van duzzadva az ínyem :( De remélem elmúlik hamarosan..
2012. jún. 10. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ecseteld be Phlogosol oldattal és öblögess is vele, leviszi a gylladást.
2012. jún. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zokniszörny ***** válasza:
Nekem ugyanez volt amúgy, csak én villával sértettem föl az ínyem. Begyulladt, betagadt, fájt, minden bajom volt, aztán 2 nap alatt el is múlt.
2012. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma már semmi baja :) Megnyugodtam, hogy nem a fogammal van baj :D
2012. jún. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!