Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő ellen mit lehet tenni?

Fogkő ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Napi 2x mosok fogat..és nem csak így egyszer áthúzva, hanem kívül belül, felül, alul.. stb stb. Hetente 3x szemcsés fogkrémmel teszem mindezt. Ennek ellenére is fogkövesek a hátsó fogaim (pl. bölcsességfog).. mit tegyek?

2012. jún. 20. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy hogy előzzem meg.. voltam már fogkő leszedésen fogorvosnál, de ott hátul újra kialakul . :/
2012. jún. 20. 12:03
 2/4 anonim válasza:

szart sem er mar bocsi.

a fogkefe nem tudja 100%san eltavolitani az etel maradekot iletve a bacikat

hasznalj szajvizet es fogselymet

2012. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogselyem, szájvíz sokat segít. De ez hajlam kérdése is. Átérzem a helyzeted, nekem is pillanatok alatt kialakul. Leszedetem, és egy hónap múlva már érzem.

Ilyenkor minimum évente el kell menni leszedetni. Sztk-ban évente egyszer ingyenes, ezt szerintem nyugodtan rájuk bízhatod, hisz nem egy nagy eset.

2012. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! Akkor marad a fogorvos évente. :/
2012. jún. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!