Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehetne házilag fogat...

Hogy lehetne házilag fogat fehéríteni- hatásosan?

Figyelt kérdés
Fogszabályzót hordok már évek óta, és így elég nehéz fogat mosni- pár fogam már tiszta sárga, mert nem férek hozzá. Mit lehetne ezzel kezdeni? Próbáltam szódabikarbónával de nem használt.
2012. jún. 21. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tippet nem tudok, de azt igen, hogy a szódabikarbónát azonnal felejtsd el. Vékonyítja a fogzománcot, és több kárt tesz, mint hasznot.
2012. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tartós fehérséget sehogy, nem hiába kerül ez a fogászati beavatkozás igen sokba.
2012. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fogszabályzós vagyok és adok egy házi praktikát neked. Egy héten egyszer egy félbe vágott eperrel dörzsöld át a fogaidat. Utána moss fogat. Nekem bevált sokkal szebbek a fogaim.

2012. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Almával is dörzsölheted, a savval jól megmaratod a fogzománcodat, azért fehéredik, nem kéne gyakran alkalmazni.
2012. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a whizzer fogfehérítő csíkot használom, de nem tom, hogy fogszabályzóval hogy kell használni, de gondolom hasonlóképp.
2012. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. jún. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!