Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Régebben kiesett az egyik fogamból a tömés, nem mentem el, már nem tudom miért, és most lett ott egy piros valami, amiről azt hittem valami benne ragadt (tudom, guszta vagyok..), de kiderült, hogy az az ínyem...


Valami ötlet?


Légyszi a "miért nem jártál rendszeresen dokihoz" és hasonló válaszoktól kíméljetek...

Köszönöm!



2012. jún. 21. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem begyulladt.


Amíg nem tudsz elmenni fogdokihoz, addig próbáld ki a szegfűszeget. Tartsd a szádban pár percig és helyezd a fogra, elvileg leviszi a gyulladást.

2012. jún. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de azt a fogadat ki fogják húzni. Én is így jártam kijött a tömés nem mentem el utána begyulladt az ínyem és lett az ínyemből egy buborék ott a lyuknál. Elmentem a dokihoz egyből érzéstelenítő és egy fogó. Ki már egy foggal kevesebbel jöttem el! Sorry inkább ha azt mondja húzza. Húzasd ki jobban jársz azt lehet pótolni még
2012. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is ettől féltem :(


Köszi a válaszokat ! :)

2012. jún. 22. 11:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!