Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » WhiteLine 3D fogfehérítő...

WhiteLine 3D fogfehérítő matrica hatékony?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én olvastam róla negatív véleményeket, Crest 3D White Adveanced seal-t vettem 3 napja használom és jónak tűnik, de kéthetes a csomag, így még nem tudok egészen biztosat.
2012. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor kérhetek egy szívességet, majd egy hét múlva, vagy ahogy jónak látod, visszaírnál, hogy tényleg használt-e vagy, hogy mit tapasztaltál?:) Nagyon megköszönném!:)
2012. jún. 22. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendben:)

Látok némi változást, de majd még írok.

Állítólag arra kell vigyázni, hogy ne lejárt szavatosságút vegyél, mert annak rosszabb a hatásfoka.

2012. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, most utána jártam kicsit ennek, és van fogkrém, szájvíz meg minden, de nem valami olcsók:/ Szóval lehet, hogy én csak ezt a csíkot fogom megvenni!:)
2012. jún. 22. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az apróneten találtam 12.000 ért, nem olcsó, de ha 7-8 ezerért nem működik, az még drágább:(
2012. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!