Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak az én fogorvosomnál nem...

Csak az én fogorvosomnál nem lehet fém fogszabályzóra színes gumit kérni? (lent)

Figyelt kérdés
A fogorvosom azt mondta,hogy a fém fogszabályzóra náluk nem lehet színes gumit kérni,csak a porcelánra.Én csak színeset akarok,de a porcelán nem annyira tetszik,bár csak fehérben láttam.Ha színes akkor van köztük látszati különbség?A barátnőmnek színes van és fém miért?(nem ugyan oda járunk fogorvoshoz)előre is köszi és bocsi,hogy sokat kérdezek,csak nem akarom megbánni,ha ronda lenne a porcelán.Amúgy ronda színesben?
2012. jún. 22. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél te színes gumit a fogorvosi depóban, és kérd meg, hogy azt tegye fel neked.
2012. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda problémák.
2012. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fém fogszabályozóm volt, és mindig színes gumit kaptam, nem értem a fogorvosod. Ám a porcelánról nem tudok nyilatkozni, ahova én jártam, ott nem foglalkoztak porcelán fogszabályozókkal. De úgy tudom, hogy a porcelán sokkal érzékenyebb, és több időbe telik neki, hogy ugyanazt a hatást kiváltsa, mint a fém. Mellesleg a fém sokkal olcsóbb.
2012. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia:) nekem is állandó fém fogszabályzóm van és mindig színes gumikat kapok rá. Múltkor például mondtam, hogy kék legyen, erre mutatott vagy 4 fajta kéket, türkiz, baba, király stb. Nem tudom, hogy a tiéd miért nem ad fémre. A fogorvosom mondta, hogy a porcelán az nem annyira strapabíró, potyognak le a tappancsok. Pedig neki ugye az lenne az érdeke, hogy porcelánt csináltassunk nála,mert jóval drágább, mégis a fémet ajánlotta :)
2012. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Enyém pont a porcelant ajánlotta. Hát belekell torodnom. Nem jo a ffogorvosom.
2012. jún. 24. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg felkeresel egy másik fogorvost?
2012. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. A porcelán fogszabályzót esztétikai okból szokták ajánlani. Viszont ha csak arra ad színes gumit, akkor oda az egész, mert az már feltűnő, látszik. Érdekes fogorvosod van :)
2012. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
SZINESBEN UGYANOLYAN MINT A FEM????
2012. jún. 24. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem a porcelan siman szep:) nekem fem van kek.gumival:) ha nem ad szineset igy jartal nem nagy problema
2012. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Há neked nem is.
2012. jún. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!