Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogtömés fáj?

A fogtömés fáj?

Figyelt kérdés

Van egy nagy lyuk az első fogamon, szeretném betömetni de nem tudom mennyire fájhat. Mit lehet érezni? Félek a fogorvosoktól.

15/L


2012. jún. 30. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem..
2012. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább kellemetlen (a fúró rezgése és hangja miatt), mint fájdalmas, bár én személy szerint jobban elviselek egy húzást, mint a tömést. De ha módodban áll, kérd érzéstelenítéssel. Nem tudom, hogy szakrendelésen mennyit kell fizetni ezért a pluszért, magánrendelésen kb. 2000 Ft (volt néhány éve, amikor utoljára ott jártam).
2012. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak kellemetlen, mint 3 szúnyogcsípés.
2012. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az érzéstelenítésért sehol sem kell külön fizetni, tehát kérjél nyugodtan. Azt nem mondom, hogy az első fogadhoz adott injekció kellemes érzés, de kibírható.
2012. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 purplefrog válasza:
Félek a tűktől, ezért én nem kértem érzéstelenítőt és túléltem! :D nem olyan vészes, ne félj :)
2012. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
csak akkor fáj, ha pancser a fogorvos.
2012. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéstelenítés ma már alap dolog kell hogy legyen. Aki nem akar érzésteleníteni, az sarlatán. Ahhoz ne menj, nevét, címét felejtsd el. Szuri előtt lidokainozzák az ínyt, meg normális doki finoman adja be, nem úgy döfi beléd. Úgyhogy nem vészes, tényleg mint 3 szúnyogcsípés. Utána meg már zsibbadsz és semmit nem érzel. Viszont utána szép és egészséges leszel. Megéri.
2012. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettegek a fogorvostól, de muszáj betömetni. Vegyél magadon erőt és menj el a dokihoz. Ki lehet bírni senki se halt még bele egy fogtömésbe. Menj el nyugodtan.
2012. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!