Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni afta ellen?

Mit lehet tenni afta ellen?

Figyelt kérdés
Ki próbáltam már jó pár kenőcsöt meg ilyen olyan dolgot,most is van aftám,bár azért mostanában ritkábban van mint régen de még néha most is meg tudja keseríteni a napjaimat,most 3 van a számban,ebből 1 a húzós gondolkodtam már például béres vitamin szedésen amiben legalább 20 fajta vitamin van,meg most találtam, egy tapaszt ismeri e valaki After feloldódó afta tapasz?Na meg ki mit ajánlana?
2012. júl. 2. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az aphta 1 hét alatt gyógyszerrel, 7 nap alatt magától elmúlik. Magyarul, akar mit kensz rá, akkor is 1 hétig fog tartani. Erősítsd az immunrendszeredet,/C és B12 vitaminokkal/ ne egyél diót, és csináltass egy góckutatást, ha gyakran van aphtád. A hámosodást elősegítheted 1 ezrelékes Neomagnol oldattal való öblögetéssel. 1/4 tabl.-t oldjál fel 2 dl. vízben.
2012. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Corsodyl szájöblögető, a legjobb, patikában lehet kapni. Ha néha van valami gyulladás a számban, afta vagy ilyesmi, 1-2 X öblögetek, és már el is múlik!
2012. júl. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!