Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már kb 1 hónapja nem mente...

Már kb 1 hónapja nem mente fogszabályozásra, mit fognak hinni? Lehet pénzbírság vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
4 éve járok folyamatosan, most új idő pontot kértem, de nem tudtam tartani, szóval már 1 hónapja nem mentem el (több mint 1 hónapja) ...de mosom rendesen és tisztán van tartva és igényes válaszokra van szükségem, főleg fogorvosoktól vagy olyantól, aki volt ilyen helyzetben vagy, aki tudja...amúgy 2 sulit járok, mikor vége lett diák munkát végzek utána pedig lesz a kötelező nyárigyaksi és tényleg nem volt időm, mert csak délelőtti idő pontra írnak be és hétvégén nincs.

2012. júl. 3. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet! :)

Nem lesz semmi gond, ne aggódj. :)

Nem is fogja érdekelni, hogy mikor voltál.

2012. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugtattál! :)
2012. júl. 3. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:

már nem azért de nekem havi 1x kellett csak mennem

vagyis 1hónapig nem voltam általában 29-30-án jártam :DD

vagy neked gyakrabban kell?

2012. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem gyakrabban mostanában, de amúgy igazat mondasz! Igazából azt is leírtam, hogy több mint egy hónapja...gyorsan mondtam csak, sőt szerintem már 7 hete nem mentem, de tudom, hogy nem mentem...mert gyötört a gondolat az időpontól követően minden nap xd.
2012. júl. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!