Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nyitott harapásból lehet...

A nyitott harapásból lehet még szép összecsukott fogsor?

Figyelt kérdés

Nagyon rondán, össze-vissza álltak a fogaim, sok fogorvosnál voltam akik azt mondták h mindenképpen ki kell húzni pár fogam, én viszont ódzkodtam ettől, ezért felkerestem egy olyan dokit aki foghúzás nélkül meg tudja csinálni.

1 éve fel is tették a fogszabályzóm és most már tényleg gyönyörűen sorba állnak, csak nyitott harapásom van. 5 hónapja gumizom már a fogam, de nagyon minimális javulást látok csak rajta. A dokim azt mondta h szép fogsorom lesz majd, én viszont aggódok miatta h már soha nem lesz összecsukott fogsorom, mert azt veszem észre h nekem semmit se használ a gumizás.

Akinek volt/van itt fogszabija és gumizza a fogát annak van rajta látványos javulás? És akinek nyitott harapása volt annak is gumizással lett jó a fogsora v más módszerrel?


2012. júl. 5. 18:24
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nyugi, szép lesz! Nekem is nyitott harapásom volt és a gumizás rendbe hozta. Nem emlékszem meddig gumiztam, de azt tudom, hogy nagyon sokáig - biztosan tovább, mint 5 hónap, mert összesen 2 évig volt fogszabályzóm, illetve pár héttel tovább! Gyönyörű lett és tökéletes! :) A nyitott harapás is megszűnt, szép zártak voltak a fogaim... Persze egy picit már visszaalakult, de max. annyira, hogy csak fogorvos veszi észre, hogy nyitott harapásom van, más már nem, mert amúgy szép!

2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi! én 4 hónapja gumizom és most kezdek rajta változást látni, úgy h remélem h nekem is szépek lesznek a fogaim :)

jah, és még annyit h e miatt a hátsó rágófogaid neked is jobban belementek az ínyedbe?

2012. aug. 16. 15:28
 3/3 anonim válasza:

Bocsi a késői válaszért!

Nekem az volt először, hogy elkezdett beesni az alsó... Hogy ínybe ment-e arra konkrétan nem emlékszem, de nekem is léptek fel "komplikációk" az alsó fogsorommal :D Persze arra is figyelt az orvos, aztán szépen egybezáródtak egy idő után, minden oké volt :)

2012. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!