Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megy ma valaki foghúzásra?

Megy ma valaki foghúzásra?

Figyelt kérdés

Én igen, nem sokára és megnyugtatna a tudat, hogy vannak sorstársaim :D


23/L



2012. júl. 12. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem megyek szerencsére, de volt már benne részem, és őszintén mondom, nem fájt! Az orvosom nagyon jó, és annyira ügyesen csinálta a dolgot, hogy semmi fájdalmat nem éreztem, sokkal inkább zavaró volt, hogy hallom, mi történik. De 1 perc alatt túl lettem rajta. Sok szerencsét kívánok Neked is!

A következő pár nap lesz esetleg kellemetlen, hogy nem tudsz enni mindenféle ételt, de ez legyen a legkisebb gond. =)

2012. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a szememet műtötték ma délelőtt ambulánsan, magánrendelőben,és azért mentem oda, és nem kórházba, mert kórházból nem engednek ki aznap, nekem pedig egy sürgős munka miatt muszáj dolgoznom, különben ki vagyok rúgva... 30.000 volt így a műtét... inkább kifizette ezt a cégem, semhogy elengedjen több napra(egy-két hétre) szabira meg sima kórházba...nálunk táppénz nincs, aki egyszer elmegy, az mikor vissza akarna jönni, kezébe adják a felmondólevelet...
2012. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugtasson az hogy én jövőhéten a szájsebészetre megyek fogat vésetni:D

Kitartást!:)

2012. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fog implantáción voltam múlt héten,kissé paráztam tőle,de tök felesleges volt.2 fájdalomcsillapítóval megúsztam,másnap már kutya bajom se volt.A sima foghúzás se vészes,csak a vésés nagyon szar.
2012. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet elköszönök a szájsebésztől és megyek magándokihoz :DDD
2012. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!