Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire eredményes az oxigén...

Mennyire eredményes az oxigén atomos fogfehérítés?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik fogam gyökérkezelve van és besárgult, és a doki mondta, hogy meglehetne próbálni. Egymás után három napig mennem kell. Ha valaki tapasztalta már írjon. Köszönöm.
2012. júl. 13. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még nem csinálták, de láttam, hogy hogyan csinálják. / fogorvosi asszisztens vagyok/. Csak ajánlani tudom, hogy vágj bele. Magad is csodálkozni fogsz az eredményen.
2012. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már időpont van, csak félek, hogy nem fog sikerülni, mert azt mondta, hogy ez egyén függő is. És elég csúnya hogy a bal 1-esem sárga a többi meg fehér :( És azt mondta ha ez nem segít, akkor megtudja azt csinálni, hogy rátesz egy fedő tömést az egész fogamra, ami kicsit kijjebb fog állni, amit nem szeretnék, úgyhogy ez a végső megoldás, de ha nem tetszik le tudja szedni. Mivel még csak 17 éves vagyok koronát nem rak fel, a fogszabályzó miatt, mert ugye a harapás anélkül teljesen más. Úgyhogy reménykedek.

Köszönöm a válaszodat! :) És azt még letudnád nekem írni, hogy mi ennek a menete? Előre is köszönöm.

2012. júl. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!