Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideg maradhatott a fogban?

Ideg maradhatott a fogban?

Figyelt kérdés
Barátomat gyökér kezelték, most múlt el a szuri hatása, és fáj neki. Egy megmaradt gyökértől lehet vagy attól, hogy jól megszadizták? (a fúró beszorult a csontba, holnap megyünk vissza gyógytömésre)

2012. júl. 16. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy fáj, vegyen be fájdalomcsillapítót, ha ideg maradt benne, akkor az olyan agybahatolós villanós fájdalom, nekem egyszer volt ilyen, visszamentem és másnap még tisztította.
2012. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem napokig fájt utána, ez természetes.
2012. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld mancs :)
2012. júl. 16. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy lesz egy kis gyulladás körülötte, ami pár nap alatt elmúlik. Nekem kicsit lassabban szokott elmúlni, de azért elmúlik.
2012. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még a tömés után is fájni fog egy két napig és fokozatosan múlik el.Ha jól csinálják meg akkor is érzékeny lesz az fog egy hétig mert ennyi idő kell az ínynek hogy regenerálódjon,ezért ne harapjon rá mert fájni fog.Érdemes az első két napban fájdalomcsillapítót szedni,de ha utána is nagyon fáj anélkül hogy ráharapna az ember akkor irány vissza a dokihoz.
2012. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!