Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után tejjel összekeve...

Foghúzás után tejjel összekevert shaket sem ihatok, esetleg szívószállal?

Figyelt kérdés
A BioTechben vettem fogyókúrás shaket, zsírszegény tejjel kell összekeverni. Minden nap kell inni egy adagot. Szeretném minél hamarabb elkezdeni, de 27-én kihúzzák két fogam, és úgy tudom, foghúzás után nem lehet tejet inni. Szívószállal sem ihatnám meg a shaket?
2012. júl. 16. 18:59
 1/4 M.Zoltán válasza:
Azért nem ihatsz mert belerohad a lyukba
2012. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne, a biztonság kedvéért. Ha kihagysz három napot, semmit nem fog számítani.
2012. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívószállal meg pláne ne, a szívóhatás miatt.
2012. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál tejet semmi kép se,mert begyullad a foghúzás helyén a csont és akkor két hét fájdalmas fogyókúrában lesz részed mert lehet még beszélni is fájni fog nem hogy enni.Szívószálat is mellőzd.De ha jól olvasom a kérdésed 20 napja húzták ki a fogad.Akkor már ihatsz tejet mert kb. tíz nap és behámosodik a foghúzás helye.Foghúzás után egy hétig jobb ha mellőzöd a tejet.
2012. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!