Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart az arcduzzanat?

Meddig tart az arcduzzanat?

Figyelt kérdés
Már 4 napja be van dagadva az egész jobb arcom és nem igazán akar lefelé menni. A jobb felső metsző(tán 1-es) fogam letört és körülötte az íny nagyon piros és érzékeny, de fájni nem fáj. Dalacint szedek 3 napja. Az ínyemen volt(2 napja) egy nagyobb duzzanat, ami puha volt, meg mintha lett volna benne valami, de magától elmúlt. Lehetséges, hogy a genny az arcüregemben gyűlik és azért dagadt még az arcom? Ha kijön a genny hol jön ki és mikor? Lehet ilyen sokáig puffadt 1 foggyulladástól az arc?

2012. júl. 19. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A fog gyökerénél van a gyulladás, arrafelé akar kijönni, ahol az ínyeden a pukli volt, nekem kétszer is volt ilyen, 1 hétig gyógyszert kellett szedni, majd megműtötték, rezekálták.

Gondolom fogorvos írta fel a dalacint és nem magadtól szeded.

2012. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismerősök ajánlásra kezdtem el a Dalacint, hogy az a legjobb a foggyulladásra, meg míg nem megy le a gyulladás, addig a fogorvos sem tud sokat kezdeni vele.
2012. júl. 19. 09:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg még annyi, hogy ki szeretném húzatni, mert már volt vele bajom, de ilyen sokáig még nem voltam duzzadt és kezdek kicsik megijedni, hogy valami más bajom is lehet.
2012. júl. 19. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!