Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elhanyagolt, sárgás, fogköves,...

Elhanyagolt, sárgás, fogköves, főleg hátul hiányzó, igénytelen fogsoromat szeretném rendbe rakni! Hol találok olyan fogászatot, ahol valóban szép, TERMÉSZETES hatású, fehér fogakat csináltathatok, viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés

Sajnos, elég szörnyen néznek ki, és szégyenlem már nagyon őket.Idősödő szüleim legkisebb gyermekeként, egy kissé elmaradott vidéki környezetben nőttem fel..ahol annak idején,úri muri volt a fogászat,fogkefe, és "ha rossz volt kihúzzuk" volt a sláger.Szégyen vagy sem, ebben nőttem fel, megtette a hatását..nem szántak az emberek pénzt erre, másrészt meg nekünk nem is volt rá, sohasem.. (sajnos más létfontosságú dolgokra se nagyon)

Felnőtt létemre elértem, hogy meg tudjam igényesen csináltatni,önerőből, de a szülői nevelés alaposan belém itta magát,szégyenérzetem is van,és szó szerint rettegek is a fogászattól.. Bár elől egybefüggő fogsorom van,de messziről ordít, hogy "műanyag".. kissé sárgás is a színe, bár gyerekkoromban is mindig sárgább voltam a többieknél. Szóval a neveltetés itt is megtette ádáz hatását,de nem okolni,hibáztatni akarok másokat.. csak szeretnék egy olyan fogászatot, ahol nem fognak kigúnyolni, ahol megértik,hogy vannak helyzetek,amik ide vezetnek.. és ahol akár pár nap alatt is megoldanak mindent, akár altatásban..



#fehér #igénytelenség #természetes #műfog #fájdalommentes fogászat
2012. júl. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
kigúnyolbni seholse fognak... anyum egyszerű házifogorvosnál csináltatta meg a fogát, jó drága volt, de 3 nap alatt elkészült
2012. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok jó fogászat van, csak pénzed legyen rá. Egy vagyon sajnos. Személy szerint Budapesten a Profident rendelőt tudom ajánlani, nekem szépen rendbe tették a fogaimat.
2012. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pedig a Hident fogászatot ajánlom(mamunt mellett), profi és igényes munkát végeznek.
2012. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fogsor válasza:
Egy személyes találkozó után többet mondhatnék,írjon és számot cserélünk.
2012. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!