Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fog csinálni vele?

Mit fog csinálni vele?

Figyelt kérdés
Az egyik fogam tompán fáj, néha belenyilal. Nincs a fogamon lyuk (megnézettük). Szerintetek mit fog csinálni az orvos? Mert az én fogorvosom csak hétfőn rendel mert szabin volt, és egy másik mondta, hogy nem lyukas.
2012. júl. 26. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is nyilalt az egyik fogam, én is elmentem a fogdokihoz, ő sem látott lyukat. Viszont az ínyem alatt talált egy tasakot, azt mondta, hogy valamilyen étel ment be az íny alá és begyulladt, pedig kívülről nem látszott pirosabbnak sem. Most voltam tisztításon, leszedték a fogkövet és az ínyemet is rendbe rakták. Javasolták, hogy listerine-nel öblögessek, az baktériumölő hatású. Próbáld ki a szájvizet és ha már régebben voltál fogkőleszedésen, menj el, remélhetőleg nálad is elmúlik.
2012. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!