Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mittol van az allando rossz...

Mittol van az allando rossz lehelet (nincse jukas fog, es napi 2-3szor van fogmosas), es mit lehet ellene tenni, hogy vegleg megszunjon ez a kellemetlen dolog? Milyen megoldasok vannak erre a problemara?

Figyelt kérdés

#egészség #jo kozerzet
2012. júl. 29. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológia, ki mondja ezt meg látatlanból...
2012. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs fogköved és ínygyulladásod sem, akkor tényleg marad a gasztroenterológus.
2012. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet gyomorszáj probléma.Gasztroenterológus segít.
2012. júl. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eros, rossz szagu lehelet azt mutatja, hogy rossz az emesztes, tulteng a sav, tul lassan halad at a taplalek a gyomron es a beleken.
2012. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami gyomorprobléma lehet, mert nekem van egy nagy csomó rossz fogam, meg fogköves is és még sincs rossz leheletem, szóval az nem nagyon számít.
2012. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogkő számíthat, a kutya rossz leheletét is az okozza, embernek is okozhat ilyen problémát extrém esetben. Mandulagyulladás, gennyes góc vagy gyomorprobléma, el kell indulni orvostól orvosig és ki fog derülni.
2012. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11.21! Nyald meg a kézfejed (ne csak a nyelved hegyével), majd szagold meg egy 30-40 mp múlva. :)
2012. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!