Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a mandulámon?...

Mi lehet ez a mandulámon? (megy a zöld)

Figyelt kérdés

Na szóval 3 napja vettem észre a mandulámon ,hogy egyik olnalon a mandula elött egyből ottvan 1 fehér kis folt vagy somó..(kiemelkedik)a másik oldnalon a mandula mögött (hátsórészén) 1 nemis csmószerü hanem olyan fehér dudor van mintha 2 nőt volna egybe...de ezek fehérek...mik lehetnek ezek??Tüszös mandula gyulladás ilyen,denem fáj a torkom meg nincsis sok fehér pötty csak ez a 2 és nemis fáj a torkom csak néha úgyérzem mintha picit száraz lenne és enyhén fájis de ha nem erre figyelek nemis érzem...

meg ugyebár a tüszös mandula gyulladás lázzalis jár ,de teljessen jól érzem magam..

Tervezem jövőhéten vmikor elmegyek a háziorvoshoz ha nem múlik..De addig kíváncsi lennék mi lehet ez???

a válaszokat előreis köszönöm!!! megy a zöld!


2012. júl. 29. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
pont ugyanez van velem is csak nekem csak egy van az egyik oldalon... és csak a teteje fehéres amúgy egybeolvad a mandulám mögötti résszel...te érzed hogy ott van a dudor? mert én ha elkezdek figyelni rá akkor érzem nyelésnél hogy van ott valami de ha nem figyelek akkor nem érzem csak ha száraz a torkom.
2012. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és nekem már egy éve ott van kb... csak most mintha kicsit megnagyobbodott volna meg gyakrabban érzem de lehet csak mert jobban figyelek rá.
2012. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kronikus mandulagyulladas? Nem jar lazzal,torok fajasal.de lehet mandula ko is sztem
2012. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom régi a kérdés, de mi volt az mert nekem is ott van vagy fél éve és idegesít.Jó lenne ha írnátok.
2017. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!