Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire jelent hátrányt ha...

Mennyire jelent hátrányt ha rés van az első két fogam között? (képet csatoltam)

Figyelt kérdés

Eléggé zavar, sajnos fogszabályzót nem tehetnek fel(most nem megyek bele miért) ezen kivül néhol fehér foltok vannak a fogamon(fluorózis) ezekkel se nagyon lehet mit kezdeni. Eléggé rontja az önbizalmam. Mennyire jelent ez hátrányt, lányok ti mennyire nézitek a pasin vagy számít-e valamit hogyha nem tökéletes a foga, befolyásolja hogy járnátok vele vagy sem? Kort is irjatok légyszi! 21F

Kép: [link]



2012. júl. 31. 21:28
 1/6 anonim válasza:

nem vészes..de...

nagyon szép lehetne egy fogszabi után

2012. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pont ennyi idős az az exem, akinek ugyanez volt a gondja. NEM GÁZ! Akkor gáz, ha állandóan ezen nyavalyogsz/aggódsz, akkor viszont nagyon.

Másrészt ha nem mész bele, hogy miért, akkor nem kérdezem, de akkor is a fogszabályzás a megoldás. Én több, mint három évig hordtam, szóval nekem ne mondja senki, hogy jaaaj nem ér meg annyit, meg úristen, mekkora áldozat.

2012. aug. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor leírom, azért nem rakhatnak fel fogszabályzót mert nincs zománcréteg a fogamon, orvos mondta.

Köszi az eddigi válaszokat

2012. aug. 1. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem túl sok mindenre jó a direkt héj, de akkor a te esetben tökéletes lenne.

Korrigálható lenne vele a rés is, és hiányos zománcréteg miatt a fogaidat is védené.

2012. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem több mint 4évig volt fogszabim! Kicsit javított rajta, de így is nagyon csúnya! Nem érte meg! Sőt a fogszabi miatt (mivel nem tudtam tőle rendesen fogat mosni) több fogam ki is lyukatt és foltos is lett! Nem érte meg és több 100.000ft hagytam ott! Inkább csináltattam volna porcelánt!!

Amúgy nem vészes! :) Enyém csúnya én se barátkozok meg vele, habár anuykám mondja folyton de csúnya így meg úgy és nem veszi észre, hogy nekem ez mennyire rosz! Nagyon szivesen megcsináltatnám, de nincs már arra pénzem, hogy még többet hagyak ott a fogászaton! Most keztem a fősulit most arra kell! Muszály vele megbarátkoznom! :((

2012. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

milyen fősulit "keztél"????

Muszáj, kezdtem.

Tanulni kellene, nem pedig a fogszabályzást szidni..

2012. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!