Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kell időpont a fogorvoshoz?

Kell időpont a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam egyedül, csak suli mellett, mikor kötelező volt. Hogy működik pontosan? Bepofátlankodok valamelyik beteg előtt és kérek időpontot, vagy ülök és várok hogy sorra kerüljek? És a vizsgálat (mindenféle kezelés nélkül) ingyenes vagy vigyek pénzt?

2012. aug. 1. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha maszekhoz mész, akkor pénzbe kerül, de azt nem tudom megmondani, hogy mennyibe. Embere válogatja az árakat. És nem kell bepofátlankodni, hanem hívd fel a rendelőt, és kérj telefonon egy időpontot. És ha már felhívod őket, akkor érdeklődj az árak után is.
2012. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sztk-ba mész,akkor TAJ kártyával kell a betegfelvételhez menni és ők onnan elirányítanak.
2012. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van h a folyosón várakozol, idővel kijön a nővér, kinéz, jött-e újabb páciens, neki kell odaadni a lakcímkártyát és a TAJ kártyát. Utána idővel szólítanak. Ez most a nem privát rendelésre mondtam.

De lehet h máshol máshogy van. El kell olvasni az ajtókon a kiírásokat, vhol ki van írva, h mit kell csinálni.


Magánrendelésen úgy volt mikor legutóbb voltam h érkezési sorrendben mennek be a páciensek.


De vhol kell időpont, azt hiszem. ha van internetes oldala a rendelőnek érdemes tájékozódni

2012. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de ha nem vagy még 18 éves, lehet h csak szülői kísérettel kezelik a fogadat. legalábbis láttam ilyen kiírást is sztk-ban!
2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!