Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 évig hordtam állandó fogszab...

2 évig hordtam állandó fogszabályozót, visszamehetnek a fogaim a fogszabályzó levétele után?

Figyelt kérdés
A fogorvosom azt mondta lassan levehetjük a fogszabályzómat, de muszáj feltenni éjszakait is, hogy ne menjenek vissza a fogaim. Ez igaz, tényleg visszamehetnek? Mert nekem eléggé úgy tűnik, hogy csak a pénz miatt kell...

2012. aug. 4. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a fogaid önmaguktól úgy nőttek ki, hogy szabályozásra volt szükség, ennélfogva a keret levétele után bizony visszatérhetnek az alapállapotba.

Ezért kell az éjszakai, ami éjjelente még húzza, tartja őket a mostani helyzetben.


Ezt nem mondta előtte?

2012. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondta...azt mondta, hogy ez nem szükséges csak ha szeretném. Most meg erősködik, hogy kell..
2012. aug. 4. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem volt korrekt tőle!

Hívjátok fel a figyelmét, hogy félrevezetett, és nem így kalkuláltatok. Hátha ad belőle engedményt.

De szerintem muszáj lesz megvennetek, ha nem akarod, hogy odalegyen az eredmény. :-(

2012. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtuk neki, hogy nem így beszélt az elején..de ő tagadta :)
2012. aug. 5. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyomorult.

Még nem késő lecserélni ezt a fogorvost!

2012. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is maradok nála, már keresem a másikat:D
2012. aug. 5. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Okos döntés!

Vajon ő mit mond?

2012. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk :)) Egyik ismerősöm is volt így, hogy átment egy másik fogorvoshoz a fogszabályzójával..nem volt semmi gond, remélem itt se lesz..
2012. aug. 8. 00:18
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem "visszamehetnek". hallottam olyanról
2012. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!