Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettenetesen büdös a szám....

Rettenetesen büdös a szám. Mkt tehetnék ellene? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nagyon büdös a szám. Ez ellen nem tudok mit tenni rendszeresen naponta 2-3x mosok fogat alaposan a fogai rendbe vannak nincs lyukas fogam. Nemcsak evés után szokott büdös lenni a szám hanem csak úgy általában is... Valami tanácsot tudtok adni hogy mit tehetnék ez ellen ?? Mert engem nagyon zavar és már hívták is fel erre a figyelmemet hogy kezdjek vele valamit..

A hülyeségektől kíméljetek. 14/F



2012. aug. 5. 00:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.. :S
2012. aug. 5. 00:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
használj valami szájvizet, rágozz amikor csak lehet és menj el a fogorvoshoz hátha ő tud mondani valamit rá.
2012. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja azt elfelejtettem hogy attól is lehet, hogy a gyomorszájad nem záródik rendesen, és ezért büdös. ez egy betegség, orvoshoz kell menni vele.
2012. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

menj háziorvodhoz hogy adjon beutalót, lehet nem záródik rendesen a nyelőcsöved és a gyomrodból jön a kellemetlen szag. Ha nincsenek rossz fogaid akkor más nem lehet csak ez.

Biztos van valami oka.... Addig amig fenáll rágózz sokat, mást nem tudsz szerintem egyenlőre.

2012. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha elmegyek aalborg kórházba ezekkel a tünetekkel ők mit tudnak e ez ellen tenni?? Beavatkozás?? Vagy felirnak valami gyógyszert ??
2012. aug. 5. 00:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 5. 00:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorszáj maradhat részlegesen nyitva, de a kellemetlen lehelet (ami nem fogászati probléma) az lehet diabetes, májhoz köthető betegség, stb. Bizonyos betegségeknek jellemző szaguk, szájszaguk van. Én egy belgyógyászt keresnék fel.
2012. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a segítséget :)
2012. aug. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!