Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A SOTE Fogpótlástani Klinikán...

A SOTE Fogpótlástani Klinikán (Szentkirályi utca) mennyibe kerül a fogpótlás?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy mivel medikusok csinálják oktató orvosok felügyelete mellett, csak a fogak anyagköltségét kell kifizetni. Valaki csináltatott itt fogpótlást? Mennyibe került? Milyen lett?
2012. aug. 7. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aktuális még a válasz a kérdésedre?

Kb 17 éves koromtól minden alkalommal ott csináltatom és most vagyok 57 éves. nagyon figyelmesen dolgoznak a hallgatók és alapos munkát végeznek. Egy a hátránya, hogy sokáig tart.


Ideiglenes műanyag pótlás 4.000,- Ft

Egy tag fém-kerámia 11.500,-Ft

Egy teljes kerámia tag 15.000,-Ft

Ennyi az anyag ár.


Mást nem kell fizetni, illetve asszem most 10.000,-Ft-ot kell még a végösszeghez hozzá tenni klinikai díjként.


Máshol a pótlások sokkal húzósabb árban vannak. Pl.:

Fémkerámia fogpótlás (tagonként) 35 000 Ft

Cirkónium-dioxid korona 70 000 Ft

Ideiglenes korona 6 000 Ft


A tömés és fúrás valamint a gyökér kezelés semmibe nem kerül. Viszont lassan készül el és heti-egy-két alkalommal kell oda menni.


Cím itt található: [link]


A recepción kell jelentkezni. Onnan felküldenek a felvételhez, ahol felveszik a fogászati státuszt.

Ott meg lehet beszélni, hogyan tovább, mi a kérés és panasz.

2013. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, aktuális még, szeptemberben tervezek menni. Ez nagyon jól hangzik.
2013. júl. 1. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt azért el kell mondanom, hogy a pótláshoz elég sokszor kell járni és egy héten néhány óra jut rá. Ha komoly munka lesz veled, akkor számíts hosszan elhúzódó kezelésre, ahova időpontot lehet megbeszélni de csak napközben és munkaidőben. Ez viszont gond lehet.
2013. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 seryx válasza:
Én most jutottam el odáig, hogy muszáj sajna mennem. Mennyi az az idő amíg ténylegesen elkészül egy komplett pótlás? Illetve a jelenlegi árakról tud valaki valami pontosabbat?
2018. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy 6-7 éve voltam és tagonként kb 14e Ft volt akkor a pótlás ára. Minden más teljesen ingyenes. Viszont gyakran kell járni, hetente egy alkalommal általában és legkevesebb fél év alatt készül el. Ha nagyobb munka, akkor ősztől áthúzódhat a következő év május-júliusáig is, de akkor már a tanár illetve az oktató orvos fejezi be.
2018. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!