Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elestem, de annyira durván,...

Elestem, de annyira durván, hogy kb 3-4 fogam kimozdult. Hallgassak a fogorvosra és legyek fogatlan? Te, hogy döntenél?

Figyelt kérdés

Szóval elestem és 3-4 fogam kimozdult elég durván.. nem mondom kellemes érzés. Rögtön elis mentem vele tegnap a fogorvoshoz. Egyett kihúzott, többett azért nem mert akkor a sebek miatt, hogy ennék stb. Rohadt kellemetlen volt a húzás, az injekciótól is majdnem elájultam, értitek. :dd A fogorvos még kiakarja húzni a többi sérült fogamat is, de 1: akkor, hogy a p.csába fogok már kinézni... 2: hogyan fogok normálisan enni?

Fogorvos szerint így ha nem szedetem ki őket akkor minden baci betelepszik a fogak alá, és ínygyulladás stb.

Nemtudom mi a fászt csináljak..sz.r lenne mindenképp. Te mit tennél?


16/F



2012. aug. 7. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen elmennék másik orvoshoz.
2012. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid ***** válasza:
100%
Elmennék egy másik fogorvoshoz is, és kikérném az ő véleményét is.
2012. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes fogorvosok - főleg az idősebbek - hajlamosak sok mindent elintézni húzással. Nekem egy törött fogamat akarták mindenáron kihúzni, de egy másik orvos lazán felépítette a csonkra. Szóval én is csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók, hogy kérd ki más fogorvos véleményét is.
2012. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat! És arra tud valaki válaszolni, hogy körzetileg ide tartozok ehhez a dokihoz, akkor más faluban nem mehetnék el ingyen nem? Vagy annyit csak megtesz valamelyik, hogy véleményt mond?
2012. aug. 7. 11:52
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem véleményt nyugodtan kérhetsz akármelyik fogorvostól...csak megnézi és megmondja mit tanácsol...
2012. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmutathatod másnak is, de ők is ki fogják húzni.

Én a bicikli kormány felett repültem át, és arccal a betonba estem. Az első 2 fogam letört, másik 2 meglazult. Kihúzták és épített fogat kaptam a helyükre. Szívás volt, de nem ez az eljárás.

2012. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy voltál-e már másik fogdokinál, de gyakran ha meglazul egy fog baleset miatt, utána újra visszaerősődik, olyan lesz, mint előtte. Én várni néhány hetet a húzással.
2012. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedden kell mennem..addigra kéne döntenem.
2012. aug. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!