Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hete húzták egy fogam, a...

Egy hete húzták egy fogam, a helyén ilyen fehér bigyó keletkezett. Ez baj? És úszni menni mikor lehetne így?

Figyelt kérdés

Más gond nincs vele.

És mennyi idő múlva lehetne uszodába vagy strandra menni? Biztosan menne víz a számba, szóval ez gond lehetne.



2012. aug. 7. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Úszni addig ne menj, amíg teljesen be nem gyógyult a seb, mert elfertőződhet.

A tetején szürkés- fehér réteg van? Elvileg ez a gyógyulás kezdete, de ezt látni kellene, mert lehet gyulladt is.

2012. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, ilyen fehéres, kicsit szürkés, és valahol még sötétebb. és nem biztos, de mintha nem mindig lenne ott ilyen. szóval nem kaja ragadt oda, nem kell lepiszkálni?

egy hét után nem sok h még mindig ott van ilyen?


pedig elég sokáig volt bent húzás után az a géz, és kb. 3 és fél órát vártam, addig nem ettem, inni is csak 2 óra múlva kb.

2012. aug. 7. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik fog ?

Hátsó? Még várnék legalább egy hetet az úszással

2014. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kisőrlő volt. Nem lett semmi gond. Úszni nem voltam akkoriban végül.
2014. júl. 27. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!