Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, hogy ne vérezzen...

Mit tegyek, hogy ne vérezzen az ínyem mikor fogat mosok?

Figyelt kérdés
Nem érzékeny az ínyem de valamiért mindig vérzik mikor fogat mosok... probáltam enyhébben fogat mosni de az meg semmit nem használ... segitsetek :)
2012. aug. 7. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell menni fogorvoshoz, leszedi a fogkövet, majd kijavítja a hibákat, és mindig intenzíven, de azért kíméletesen moss fogat. Szájvíz:Meridol,vagy Listerin, vagy akármi. Sok C vitamin. Q enzim. Új fogkefék használata. Megszárítani két használat között. Remélem elég kimerítő voltam.
2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a Parodontax fogkrém nagyon jó volt, egy hét alatt teljesen elmúlt az ínyvérzésem. Egy fogorvos volt tanácsadáson az egyik drogériában, ő ajánlotta. Kicsit hitetlen voltam, meg gondoltam, na csak a reklám miatt. De tényleg jó volt rá.
2012. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Cserszömörcés szájvizet ajánlom, naponta egyszer-kétszer öblögetsz vele, és többet tuti nem vérzik az ínyed. (Tapasztalat)
2012. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jók ezek a termékek amit írtak meg nem ért átállni az elektromnos fogkefére ha nem az van. sokkal kíméletesebb és alaposabb is.
2012. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! :)
2012. aug. 7. 22:42
 6/7 anonim válasza:
parodontax tényleg jó,én terhesség alatt használtam,borzalmas az íze!!!! de hatásos :D
2012. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz most megmondtad :DD
2012. aug. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!