Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi lehet, ennyire elromolha...

Ez mi lehet, ennyire elromolhatott a fogam?

Figyelt kérdés
Van egy fogam, ami már többször fájt, elmentem vele egy éve két fogorvoshoz is, de mindkettő azt mondta nincs baja. Hónapok óta nem fájt, most pedig nem is keményet ettem, és egyszerűen kiesett onnan több darab is. Fájni nem fáj, de nagyon szégyellem. Mit csinálnak majd vele, és hogy romolhatott így el, hogy észre se vették?
2012. aug. 10. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Elől van hogy látszik? Vagy ha nem látszik akkor miért szégyelled?
2012. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem látszik, csak mégiscsak igénytelenség jele lehet, hogy így elromlott, hogy kiesik. Pedig voltam vele régebben orvosnál és mosom is rendszeresen, fájni meg nem fáj.
2012. aug. 10. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! képzeld velem ugyanez történt csütörtök este, éppen dinnyét ettem (amire nem is mondhatjuk hogy kemény) amikor a bal alsó utolsó előtti rágófogamból letörtek darabok, és most van ott egy nagy fekete lyuk (mondjuk nem látszik, és szerencsére nem is fáj még)

és nálam is az van, hogy évente járok szűrővizsgálatra (most június végén voltam kb másfél hónapja, és a doki azt mondta hogy az összes fogam teljesen egészséges, jó mondjuk lehet nem látta kívülről) meg napi 3-szor mosok fogat, szóval nem hanyagolom el a fogaimat, de ház ez van, ez történt.

Mondjuk nekem az a rossz, hogy pont úgy tört le, hogy egy éles rész ott maradt aki kiáll,és a nyelvem ha rágok folyamatosan beleakad, az nagyon fáj, ha ezsek vérzik állandóan, szóval úgy döntöttem hogy akkor nem eszek:D vagy hát olyanokat eszem, hogy leves, joghurt, mert ezeket nem kell rágni. csak ettől meg annyira nem lakom jól sajnos, na mindegy. de amúgy szerintem be lehet azt tömni, nem? vagy tesznek rá koronát, vagy hát nem tudom, remélmen nem kell majd kihúzni..

2012. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked mi volt? Nekem végül ki kellett húzni:(
2012. aug. 14. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

én még nem jutottam el dokihoz (nyáron hihetetlen mindenki szabadságon van, magánhoz is csak jövőhét szerdára adtak időpontot, akkor megyek majd)

sajnálom hogy ez lett, majd megírom az enyémmel mit csinálnak, még az a jó hogy eddig nem fáj egyáltalán.

2012. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké.Kívánom, hogy több szerencséd legyen!:)
2012. aug. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!