Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Nagy László fogorvosról...

Dr. Nagy László fogorvosról Várpalotaiaknak van valami tapasztalata, akár jó, akár rossz?

Figyelt kérdés

Mennem kell hozzá, babát szeretnénk, és rendbe szeretném tetetni a fogaimat. Gyökérhúzásra, gyökérkezelésre, tömésre, és fogpótlásra is kéne mennem hozzá. Sajnos nagyon elhanyagoltam a fogaimat, pont azért mert rettegek a fogorvostól. A helyzet még most sem változott, pedig mára már 24 éves felnőtt nő vagyok, de félek a fogorvostól. Magán rendelésre megyek, remélem, hogy ott "nem fog annyira fájni". Kérlek, hogy írjatok tapasztalatokat, akiknek van.

Köszönöm előre is.


2012. aug. 13. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
jó doki, és vagy 20 évig csak oda jártam.sokan is várnak nála még a nem körzetisek is mennek.
2012. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. aug. 13. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül nála egy tömés?
2014. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És a gyökérkezelés?
2014. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!