Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ismertek Kiskőrösön jó fogorvost?

Ismertek Kiskőrösön jó fogorvost?

Figyelt kérdés
Kiskőrösön szeretnék elmenni egy jó fogorvoshoz. Esztétikus fog színű tömésre lenne szükségem, mivel metszőfogamról lenne szó. Esetleg tudnátok ajánlani valakit? :) Az sem lenne baj, ha nem dolgozik túl drágán, de inkább a minőség a fő szempont. Előre köszönöm a válaszokat

2012. aug. 15. 11:06
 1/2 anonim válasza:
Kihez tartozol? Mert én Gyarmati Juditnál voltam és teljesen jól megcsinálta, pedig az sztk-s orvosokat mindig csak szapulják. Amúgy meg a Béke utcán vagy arra valahol aki van csaj, őt hallottam hogy dicsérik (soha nem tudom hogy hívják)Azt hiszem szőke hajú.
2012. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, majd utána nézek :) Igazából nem kőrösön lakom, így nem tudom kihez mehetnék :D Kiskőrös közelében lakom, de oda szeretnék menni fogorvoshoz :D
2012. aug. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!