Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez miért lehet? Miért fáj még...

Ez miért lehet? Miért fáj még mindig?

Figyelt kérdés
Az egyik bölcsességfogamban elég nagy lyuk volt. Ezt a fogorvos kitisztította és betömte. Elég mély lyuk volt, de nem érte el a fogbelet. Egy héttel később visszamentem, mert annyira fájt, hogy éjjel nem tudtam tőle aludni (előtte sosem fájt). Ezután megkezdték a gyökérkezelést, felnyitotta és befecskendezte azt az izét, majd lezárta. Ezután még jobban kezdett fájni. 2 nappal ezelőtt kellett visszamennem, felnyitotta és kitisztította már egy harmadik orvos, de nem zárta le, mert annyira fájt. Van egy teljesen ,,kibelezett" fogam tömés nélkül, de még mindig annyira fáj, hogy összezárni is fáj. Mindkét alkalommal azt mondták az orvosok, hogy többet már nem fog fájni, de csak egyre jobban fáj... ezt nem értem. El vagyok keseredve, azt tervezem, hogy holnap kihúzatom akármit is mondanak.

2012. aug. 16. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Bölcsességfogat nem érdemes tömni, pláne nem gyökérekezelni. Nem mondta az orvos? Ha mondta, gondolom féltél attól, hogy kihúzzák, pedig azt kellett volna. Ezek a fogak nagyon könnyen romlanak, törékenyek stb, nyomhatják a többi fogat, jobb kihuzatni őket.
2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem simán van betömve a két alsó bölcsi fog(nem nyomják a heteseket),ha már gyökérkezelni kéne,akor tényleg inkább a húzás,annyit nem ér az egész.
2012. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!