Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lenyelhettem a varratot?

Lenyelhettem a varratot?

Figyelt kérdés
Műtét után pár varrat volt a számban, de most nem látom a nagy részét (egy hete már benne van, ma mennék szedésre), lehet h kajálás közben lenyeltem? vagy mi történhetett? és lesz ebből vmi bajom?
2009. júl. 23. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy szétesett és kajával együtt lenyelted. Semmi bajod nem lesz.
2009. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem felszívódó varrat volt? :D Amúgy simán lenyelhetted, elég könnyen szétesnek.
2009. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem, hanem olyan ronda kék még kb szúrt is xd csak gondoltam egy masszív már kb nemis cérnaszerű cucc okozhat vmit gyomorban. mert gondolom be nem lélegezhettem éjjel, azt érezném xd félúton remélem nem tapadhat le, mertakkor mégjobban aggódom:D
2009. júl. 23. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nem lesz semmi bajod! ;)
2009. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyébként csak egy kérdést intéznék a másodikhoz:hogy lehet egy varrat felszívódo,ha ma megy a páciensünk szedésre?ugyebár felszívódo varratokat nemigen szednek ki...de javítsatok ha tévedek
2009. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké,köszi a válaszokat kicsit talán megnyugodtam, de azért majd rákérdezek orvosnál=)
2009. júl. 23. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A felszívódó varratnál csak a csomókat szokták elvágni, maga a felszívódás pedig egy jó pár hetes folyamat, nem tűnik el a varrat pár nap alatt. A hagyományos varratnál minden egyes öltés egy csomó. Semmi nem lehetetlen persze, de számomra nehezen képzelhető el, hogy a varrat egy része fogja magát és kiesik.
2009. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pedig kioldódott, és eltűnt=) de aztmondta az orvos, ez előfordulhat,normális. úgyh semmi para, van így=)
2009. júl. 24. 01:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi lenyeled majd kijön. Ha felszívódó volt akkor meg felszívódott :)
2009. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!