Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most akkor melyik legyen?

Most akkor melyik legyen?

Figyelt kérdés
Fogszabályzós leszek és a doki elmondta hogy két lehetőségem van:vagy állandó fogszabályzót választok ami egy év és szépek lesznek a fogaim,vagy a kivehetőset ami természetesen több idő.Először állandót szerettem volna de utána keresgéltem a neten és olyanokat olvastam róla hogy nem lehet vele enni,a drót kisebesíti a számat...stb.Na ez nagyon elrettentett..De a kivehetősröl meg azt hallottam hogy valakinek 3év után is alig használt valamit..Amugy nem nagy az elváltozás csak 'farkas fogaim' vannak ami nagyon zavar..Nemsokára megyünk vissza a dokihoz de fogalmam sincs arról hogy melyiket válasszam..Segítsetek!!

2012. aug. 20. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a kisebbíti a szájat meg nem lehet vele enni hülyeség. Mindent lehet vele enni, de tény, hogy mikor meghúzzák, akkor fáj a fogad, így sokat fogsz az elkövetkező évben pépes dolgokat enni. Én azt mondom, hogy mi8ndenképp állandó, nehéz a tisztítása, macerás a dolog, de tényleg szebb eredményt lehet vele elérni és gyorsabban.
2012. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyesbítenék, valóban kisebesíti a szájat, ezért kapsz viaszt a dokitól, de ez kb csak 1 hónap, és hozzászoksz. Nekem volt éjszakai fogszabim, de az inkább fiatalkorban (úgy12) ajánlottabb, ennek ellenére, most, hogy nőnek a bölcsességfogaim, sajna összenyomják, úgyhogy most állandó fogszabis leszek. Az, hogy nem lehet mindent enni, az annyiban igaz,hogy almába nem célszerű beleharapni, mert leszedi a breketteket, vagy rágót nem nagyon lehet enni, meg ugye kukoricát... Ennyi. Az első hozzászólónak pedig igaza van, hogy ha meghúzzák, az kegyetlenül fáj, úgyhogy legalább egy Cataflam erősségű gyógyszerrel készülj erre az időszakra! De ugye valamit valamiért! ;)
2012. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat..igazából még csak 13éves vagyok ..mondjuk még azt beszéltem anyuval hogy ha 1év után nincsen látható eredmény akkor még lehet visszaút..viszont szerintem meg lehet még kérdezni a dokit hogy ő melyiket ajánlja :)
2012. aug. 20. 15:26
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint a kivehetősnél van visszaút :) ha azt választom..
2012. aug. 20. 15:27
 5/7 poiu ***** válasza:
Állandó.
2012. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
állandót tettess fel!! jobban megéri!
2012. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..amugy tegnap voltam röntgenen..és hát nem tudom mi lesz..a még ki nem nőtt fogaim elkezdték tolni a többit összefele..eléggé megijedtem mert nagyon durva..
2012. aug. 22. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!