Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj az aftám? Hogy...

Nagyon fáj az aftám? Hogy lehet eltüntetni? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Általában havonta egyszer aftás lesz a szám és nagyon fáj ráadásul most kettő is van és nagyon rossz helyen (az alsó ajkam tövében egymás mellet) még enné és inni sem tudok fájdalom nélkül
2012. aug. 22. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyakori, ráadásul ilyen problémákat okoz, mindenképp menj orvoshoz.
2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a dokinak van nagyon erős ecsetelője, amihez te nem tudnál egyébként hozzájutni

nagyon csíp, de elősegíti a hámosodást


de gyógyszertárban is találhatsz különféle nem vényköteles szereket rá, akár rózsamézet, vagy valami komolyabbat

2012. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, kb 2havonta. Vagy ha kiharapom véletlenül.


Ecsetelés.

Gyógyszertárban kérsz Glycosept-oldatot. Ilyen sárgás színű oldat Sárgás dobozban, barnított üvegben. 700 Ft körüli áron, viszont hatásos, sokáig használható.


Egy fülpiszkálóra csepegtetsz belőle, én úgy szoktam, hogy a végére jó sokat, hogy tömény legyen (nem az egész üveggel, 4-5 cseppel a legvégére) és azzal bekenni nem csak körülötte, hanem rajta keresztül is. Lehet hogy csípni fog (Nekem a régebbi üveg csípett, de 2 hete vennem kellett újat mert elfogyott és aftás volt a szám, de az nem csípett)

Pár nap alatt eltűnik, nekem ez nagyon bevált!

2012. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!