Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek kell fizetnem a...

Szerintetek kell fizetnem a fogászaton?

Figyelt kérdés
E hónap 8-án járt le a 45 nap,fennmaradó 23napot szeptember 12-ig kell befizetnem, ha most elmegyek a fogászatra így még van biztosításom vagy már fizetnem kell?
2012. aug. 24. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy fizessem már most be?
2012. aug. 24. 11:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosított vagy még, mivel mindig az előző hónapot fizeted a csekkel. Ugyebár akkor nem kérhetik számon a fogászaton, hiszen még nincs szeptember.

Sztem nyugodtan mehetsz, de azért előtte kérdezz rá, nehogy a végén kinyögjenek egy szép kerek számot. Érdemes telefonon rákérdezni, nehogy ott személyesen elkapja őket a hév, és átverjenek.

2012. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt beülsz a székbe leellenőrzik a jogviszonyod a TAJ számod alapján.

Azt még tudnod kell, hogy hiába vagy biztosított, nem minden fogászati kezelést térít a TB, csak a fogmegtartó kezelésekért (plusz fogkőleszedés) nem kell fizetni, minden másért akkor is, ha van biztosításod. Szóval, mielőtt bármit tennének, kérdezz rá, hogy mennyibe fog ez kerülni neked.

2012. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem húzás!
2012. aug. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!