Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után miért fáj...

Gyökérkezelés után miért fáj a fogam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap voltam fogorvosnál. Kiszedte az idegeket. Szombaton kell visszamennem a próbatömésre, s később jön a gyökértömés.


Tegnap, ahogy hazaértem, s kezdett kimenni az érzéstelenítő, már el is kezdett fájni. Gyógyszerekkel aludtam el, de így is fájt éjszaka.

Alig aludtam valamit.

Ha az alsó fogsoromhoz ér a gyökér kezelt fog, csillagokat látok. Az egész ínyem lüktet.


Nem tudom, így hogy megyek holnap dolgozni. :(



2012. aug. 28. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát valószínű volt valami gyulladás, rossz volt a fogad, de ennek ellenére nem halt még ki magától minden ideg...


A gyökérkezeléssel a doki kihalasztja ezeket. Most magától is "dolgozik", halódik, várni kell, de ha nagyon fáj holnap is, akkor érdemesebb visszamenni.


Inkább menjél többször vissza, hogy tisztítgassa. De végleges tömést csak akkor engedj betenni, ha már érzéstelenítő nélkül is teljesen érzékelten, és max csak az ínyedet érezheted fájónak, ha megböki...

2012. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Most igazán enni sem bírok, mert ha már hozzáér az alsó fogamhoz, nagyon fáj. Elég ha a nyelvemmel hozzáérek.

Öblögettem most kamilla teával is, hátha jó gyulladásra, és aspirint szedek.

2012. aug. 28. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!