Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozósok vagy volt...

Fogszabályozósok vagy volt fogszabályozósok! Hány doboz viaszt használtatok el a fogszabályozós időszakban?

Figyelt kérdés

Nekem 10 hónapja van fogszabályozóm és kb 12 doboz viasz fogyott el eddig! Ki tudja még mennyi fog.. :) Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :)


Előre is köszönöm!


2012. aug. 29. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én soha sem használtam viaszt, egyáltalán minek az?
2012. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem se volt soha viaszom, mi a fenére kell egyáltalán?
2012. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a kiálló drótokra.. vagy gyűrűre vagy csak a brekettre!
2012. aug. 29. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam, de jobban zavart mint maga a drót, ezért többet nem is használtam a 9hónap alatt... Szóval 1dobozzal megkezdtem. :)
2012. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyet sem. Alapból nem is tudtam, hogy ez létezik, az orvosom meg már csak akkor adott viaszt, mikor már begyógyult maradandó sebeim lettek az alsó ajkaimon... Marhára idegesített a viasz, meg igazából akkor már nem is értem vele semmit. Már vagy 5 éve levették a fogszabályzóm, elől 3 brekettnek és a köztük lévő drótnak a helye még mindig látszik a belső ajkamon, mondta az orvos, hogy lecsippenthetnék azokat a kiálló szöveteket onnan, én meg mondtam, hogy elmehet a fenébe:D
2012. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 éve fogszabályzóm van, és egyszer nem tettem fel viaszt. :)
2012. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg 2 évig volt és azt se tudtam, hogy ilyen létezik, lazán elvoltam nélküle.
2012. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a felrakások után kaptam 1-1 doboz,oszt csumi...
2012. aug. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem nincs ilyen szerencsém sajnos! :(
2012. aug. 30. 08:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem 4 évig volt fogszabályozóm, kezdetben csak részleges, aztán 2 év 7 hónapig teljes, majd megint részleges, de végig ragasztott volt.

Összesen kb. fél doboz viaszt használhattam el, engem is jobban idegesített a viasz, mint az, hogy kikezdi a számat. Pedig volt, hogy vérzett is, nekem is megvan pár sérülésem nyoma a mai napig, de a viaszt egyszerűen nem tudtam elviselni.

2012. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!