Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap kihúzzák a bal alsó...

Holnap kihúzzák a bal alsó bölcsesség fogamat! Attól félek hogy nem fogom kibírni a fájdalmat. Vagy ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
1 hónapja duzzadt fel gennyesre a fog ínyem azota antibiotikummal sikerült meggyógyítani.holnapra kaptam időpontot a kórházba de előre félek...és este még szeretnék focizni is menni amit nem hagyhatok ki.szerintetek mire készüljek? köszi 22/F
2012. szept. 3. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
kapsz érzéstelenítőt, és kiveszik. a focizást nem fogja befolyásolni. ideális esetben nem fog csorogni a nyálad.
2012. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha lement a gyulladás akkor nem fogsz érezni semmit ha megfelelő mennyiségű érzéstelenítőt kapsz. Kellemetlen lesz, de szerintem az injekció kellemetlenebb és egy kicsit fájdalmasabb volt mint maga a foghúzás. (nekem is a bölcsességfogamat húzták lent) 2-3 óráig nem ehetsz utána, de este már semmi akadálya hogy focizni menj.

Nekem egyébként a felső bölcsességfog kihúzása lenne esedékes, de még egy kicsit félek tőle. Szerintem a felső sokkal rosszabb mint az alsó fog húzás.

2012. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok köszi a válaszokat! csak mert az asszisztens nő mondja h bőségesen reggelizz stb mondom te jó ég én nem merek elmenni:)
2012. szept. 3. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,azért kell bőségesen reggeliznek mert utána pár óráig semmit nem ehetsz.. Csak szólt, hogy ne legyél éhes foghúzás után.
2012. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem 1 et kihúztak van még 3, ammiből 2nek kint van a teteje.

Bár röntgenen elég ferdék de szerintem esélyes h kibújnak ... majd csinálok megint képet h vajon van e változás (remélem nincs)

nekem amúgy ki akarták húzatni mindet, de az első akkora trauma volt h azt mondtam soha többet még1szer.

műtét közben rosszul lettem, összehánytam mindent, miközben belehánytam a nyílt sebbe is. ráadásul valamiért 5 mogyoró méretű afta jelent meg a számban műtét után... 2 hétig szenvedtem utána..


nem ijesztgetni akarlak, de ez az én történetem. :Dd életem eddigi legrosszabb élménye volt, pedig már a csuklóm egy el volt vágva, úgy h kilátszottak az erek, izom minden...

Sok sikert ! :D


20F

2012. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a focizást lehet mellőzném aznap este.Egy napig még érezni fogod a húzást az állkapcsodban.Na nem fájdalomként de érzed hogy megbolygatták a csontot és szivárogni fog a vér még aznap belőle focizás,futás közben is zavarna meg lüktetne,picit fájna,véreset köpnél..Ha esetleg meccset játszotok kérd magad cserepadra és csak félidőt játssz,vagy ha kellemetlen a szádban az érzés meccs előtt akkor hagyd ki inkább és pihenj.De te érzed majd.
2012. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!