Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan akinek reggel nem...

Van olyan akinek reggel nem büdös a szája? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy büdös legyen?
2012. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

LOL

Szóval én az esti fogmosás után fogselymezek és Listerinezek,neha elszopogatok egy Orbit professional cukorkát.Ezektől kevésbé büdös a száj reggel.

2012. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Sok a fogköved, le kéne szedetni és akkor nem lesz reggel kellemetlen szájszagod.
2012. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem sem nagyon büdös, sőt, talán kevésbé mint az átlag. De a párom nem szeret megcsókolni reggelente.

Nincs fogkövem, este mosok fogat és fogselymezek.


De van olyan akinek egyáltalán nem kellemetlen a szájszaga reggel vagy az nem is lehetséges?

2012. szept. 4. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kellemetlen a reggeli száj szag, persze vannak fokozatok. Semmit nem nagyon lehet tenni, természetes hogy olyankor olyan. Ahogy felettem írták, használj szájvizet, és stb, akkor kevésbé lesz olyan, de semmi sem szünteti meg teljesen, ezen kár görcsölnöd:)
2012. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindenkinél előfordul, de nálam nem mindig
2013. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!