Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan/mivel tudnám eltávolíta...

Hogyan/mivel tudnám eltávolítani a dohányzás okozta barna foltokat a fogamról?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre hogy ilyen a fogam..meg ami alul középen van 2, annak a hátoldalán is bebarnult kissé..

ezen nagyon kiakadtam soha többet nem cigizek, idegességembe össze is törtem a cigimet..

sosem volt rossz fogam meg semmi nem akarom tönkretenni..hogyan tudnám helyrehozni , mit vegyek vagy mivel súroljam? az előbb szódabikarbónával mostam meg de nem segített semmit...:(

köszönöm előre is a normális válaszokat.


2012. szept. 5. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy fogkőved van.....menj el fogorvoshoz és ö add tanácsot a szódabikabóna roncsolhatja is a fogat!!!
2012. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a szódabikarbónát tudom ajánlani. Nem elég egyszer. 1-2 hét meghozza az eredményt.
2012. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy roncsolja nem is nagyon akarom vele hanem úgy tudom hogy lehet kapni kifejezetten dohányosoknak folteltávolító fogkrémet...csak hogy most az használ e valamit.ki tudja..mert azért 1000 fton felül van..

az első fogaimon belül van egy pici fogkő azt látom..de a fogamon rajta van a barnás volt meg ilyen pontok néhol.eléggé aggaszt hogy képes voltam tönkretenni a fogaimat amiatt a k*rva cigi miatt....:(

2012. szept. 5. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem cigiztem, de fehérítésre a whizzer feloldódó csíkokat használom kúra szerűen. kb 10 napig fél évente. mindenki meg szokta jegyezni, hogy milyen szép fehérek a fogaim.
2012. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hú látom nem egy olcsó mulatság...de ha használ..akkor veszek majd..és mennyi ilyen csík van egy dobozban?
2012. szept. 6. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:
56 db van benne, sztem megéri.
2012. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!