Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményed a cserszömörcé...

Mi a véleményed a cserszömörcés szájvízről?

Figyelt kérdés
Van amikor naponta 4x is fogat mosok, mégis gyakori az íny vérzésem. Ezt ajánlotta a fogorvosom. Tényleg jó? Gyógynövényes, klinikailag tesztelt, szóval szerintem rossz nem lehet. Szerinted?

2012. szept. 5. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyhe ínygyulladásnál jó, de nekem nem használt amikor nagyon bedurrant az ínyem, vegyél Gengigel gélt, az kb 1 hét alatt szépen rendbehozza, ha naponta 3szor bedörzsölöd vele az ínyed.
2012. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jót tett, a férjemnek is.

csak ajánlani tudom!

Az öblögetés előtt mossál fogat!


Amúgy van-e fogköved?

Mert ha igen, azt minél hamarabb szedesd le a fogorvossal!

2012. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen tudom, hogy előtte fogat kell mosni :-D


Nincsen fogkövem. Csak (állítólag) vitaminhiány miatt vérzik az ínyem, erre ajánlotta ezt.

2012. szept. 6. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vitaminhiányra gyanakszik az orvosod, mert nincs fogköved, akkor minél több C-vitamint(inkább citrom, zöldség formájában) + rutascorbint szedjél!!! (A rutascorbinban a rutin a lényeg, ez egy flavonoid származék, a japánakác virágjából vonták ki anno, és a vérzékenységet csökkenti. mert a vérfalakat erősíti. K-vitami hatás...)
2012. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!