Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ismeri valaki Debrecenben a...

Ismeri valaki Debrecenben a Corvita Dentalt? Jó fogászat? Milyen árakkal dolgoznak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom. Természetesen drága, mivel magánfogászatról van szó és ez nem is lenne baj, ha prémium szolgáltatást nyújtanának. De nem.

Én bizalmat szavaztam nekik pár éve, mert egy régi tömött fogam elkezdett fájni. Elmentem, a nő azonnal nekiesett, újra kifúrta, betömte, majd közölte, hogyha megint fáj, akkor menjek vissza és gyökérkezeli, aztán viszlát. Utána még jobban fájt, ezért elmentem egy másik dokihoz, szintén Debrecenben. Mikor mondtam neki, mit csináltak a fogammal, egészen elképedt, hogy nem készült róla röntgen, pedig ez lett volna az első a szakma protokollja szerint. Magyarul nem neki kellett volna esni, hanem kideríteni, hogy miért is fáj. Nem mennék oda vissza többet, az tuti.

2012. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!