Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Fájt a fogam majd elmúlt. Tegnap éreztem egy pici csomót az állkapcsomnál ugyanis alul a hátsó fogam szokott fájni.

A csomó elmúlt, fogam nem fáj, picit érzékeny az állkapcsom de csak ha hozzáérek de viszont kidagadtam egy kicsit. mit tanácsoltok, mit tegyek fogorvos előtt? vmi házilag bevált módszer?



2012. szept. 6. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit! Fogorvos,minél előbb! Ilyenem volt nekem is, ciszta volt a fogamban. Nem olyan ijesztő,mint amilyennek hangzik, megcsinálják érzéstelenítésben! De mielőbb el kell menni vele orvoshoz,mert nagy bajokat tud okozni az állkapocsban, úgyhogy menj vele fogászatra!
2012. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de már nincs csomó csak dagadás.
2012. szept. 6. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,attól még ez egy nem normális állapot,logikusan belegondolva. És a csomó folyamatosan ürül, azért dagadt meg az arcod.
2012. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyulladás van a fogadban, azonnal menj orvoshoz míg nem fáj, erre nincs házi gyógymód, ki kell kezelni.
2012. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ebből foghúzás lesz mert már ezt kezelni nem hiszem hogy lehet, de félek tőle...
2012. szept. 6. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotban van a csontozata a fognak akkor valószínű gyökér kezelik a fogad.De minél jobban halogatod annál valószínűbb a húzás,és a rosszabb komplikációk lehetősége.Sajnos a fog nem olyan hogy elromlik és a szervezet meggyógyítja magától.
2012. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!