Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig tart míg leszedik...

Mennyi ideig tart míg leszedik a fogkövet? Fáj az?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár perc az egész, egyáltalán nem fáj, még csak nem is kellemetlen. Ami fura érzés utána (nekem legalábbis az volt) hogy amikor a nyelvemmel végigsimítom a fogaimat belülről, nem a megszokott felület fogad :)
2012. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat nekem eleg kellemetlen volt. pedig elotte tomtek es kaptam erzestelenitot. amugy par perc, tul lehet elni.:)
2012. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap kell mennem és néztem,azt írták,hogy ott 60perc vagy 90.Remélem nekem sem fog fájni,mert du még tömésre is mennem kell.
2012. szept. 13. 12:31
 4/6 anonim válasza:
És kb mennyibe kerül a fogkőleszedés?
2012. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
8ezer ha alul felül az 10ezer
2012. szept. 13. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a pár perc nem egészen igaz. Attól függ mivel áll szemben az ember, ha sok fogköved van, lehet az 40 perces procedúra is, ha gyulladt az ínyed vagy sok az íny alatti fogkő még itt-ott fájdalmasabb is lehet, egyébként azon kívül hogy vizes leszel és kellemetlen néha tök elviselhető dolog. A polírozással pedig még az elszíneződést is leszedik neked:)
2012. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!