Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most megyek először fogszabály...

Most megyek először fogszabályzásra, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Holnap megyek az első vizsgálatra, sztk-s fogszabályzásra van néhány hónapos röntgenem azt elviszem. Mit fog csinálni az orvos? Megvizsgál gondolom. Elküld újabb röntgenre? A mintavétel vagy micsoda az első alkalommal történik? A fogszabályzót majd egyszerre kell kifizetni ha kell? Nagyon félek mert még soha nem voltam fogorvosnál úgy h csinált is volna vmit a fogaimmal.
2012. szept. 16. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem a maszek sokkal jobb ott így történt: megvizsháltak, hogy milyen kell aztán minta vétel: fognak egy nagy kanálszerűséget (megnézik hogy mekkora kell) beleraknak forró gumit és belenyomják a szájadba. Ennyi. Kicsit kellemetlen de meg kell szokni ha fogszabályzód van ami kb 45000 ft. és a fölött, de sztem részletre is ki lehet mondjuk lehet hogy a TB miat nem kell.
2012. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anikó2002 válasza:
Szia! Nyugi csak annyi lesz,hogy megvizsgálja a fogadat az orvos,és belerak egy drótot ami nem ismétlem: NEM fog fájni csak szebbek lesznek a fogaid ;) hány éves vagy?
2012. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást:) csak azt nem tudtam h mi lesz első alkalommal mármint szerintetek felkerül a fogszabályzó már most am elírtam csak holnap megyek :) 15 éves vagyok amúgy:)
2012. szept. 17. 14:25
 4/4 anonim válasza:
Én két hete voltam, és akkor levette a mintát, kicsit kellemetlen volt, de nem vészes. Utána kellett fizetnem a felső fogszabályzót, és ma rakta fel. :)
2012. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!