Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés otthon házilag....

Fogfehérítés otthon házilag. De hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék fehérebb fogakat, mert az enyém eléggé sárgás árnyalatú. A baj az hogy a tesóimnak szüleimnek is ilyen a foga, tartok tőle hogy genetika mert rendszeresen mosok fogat és nem iszok/cigizek. De mégis azért ki szeretnék próbálni valami otthoni praktikát ami fehérebbé teszi a fogaimat. (és persze ne tegye tönkre a fogínyem)
2012. szept. 16. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ne károsítsa lehetőleg a fogzománcot se. Egy ideig szódabikarbónát használtam de vérzett egy idő után a fogínyem tőle szóval azt nem szeretném újr használni.:/
2012. szept. 16. 19:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy most hülyeségnek fog hangzani, de én már csomó embertől hallottam, hogy az eper fehéríti a fogat, ha bedörzölöd vele. Nem tudom, én még nem próbáltam... amúgy ha genetikailag sárga, akkor nemigen tudsz vele mit kezdeni, mivel ha lerakódás okozza, akkor azt ugye le lehet szedni, de ilyenkor meg nincs mit leszedni.
2012. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Colgate max white.
2012. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dm-ben kapható egy ilyen szer de nem tudom a nevét

az eladók biztos tudnak segíteni

2012. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Signal white now gold men , kék kupakos , egyből hat csak azt vedd és már milliót megnéztem , ez az egy volt ami használt is meg a BlanX de az egy szar szerintem
2015. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!