Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó, segítség?

Fogszabályzó, segítség?

Figyelt kérdés
Nemrég rakták fel, a bal első fogam porcelán műfog, és arra máshogy tette fel. Egy pár centis drótot is tekert köré, de azt mondta, hogy az lehet le fog esni. Most éreztem, hogy lejön, és a dróton van rajt, egyik foghoz sem tartozik. Egy nagyon pici hurok, a végei össze vannak tekerve. Zavar, hogy össze-vissza csúszkál a dróton, szerintetek levehetem? Amúgy sem látom, hogy mi szerepe volt, nem az tartotta az első fogam. Remélem érthető lett, köszi a válaszokat előre is!

2012. szept. 17. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Leveheted, persze. :) Én is "preparáltam" már meg a fogszabályzóm és nem lett semmi gond. Ha megkérdi a doki, hogy miért tetted, elmondod, h mi történt és zavart.
2012. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!